מערכת אזעקה אלחוטית

 
 
חברת אברון מערכות מציעה ללקוחותיה מגוון מערכות אזעקה אלחוטית מתקדמות, אברון מערכות מתמחה בהתאמת פתרונות אבטחה, תקשורת, אזעקה ובטיחות עבור לקוחותיה, תוך הקפדה על איכות הציוד, חדשנות טכנולוגית והתקנה מקצועית, זה בזכות ניסיון רב של 25 שנים בתחום. ביכולתנו ליישם פרויקטים בכל רחבי הארץ ומאחורינו אלפי לקוחות מרוצים.
 

למה לבחור במערכות אזעקה אלחוטיות של אברון מערכות?

 
  • מפרט טכני עשיר.
  • מחירים נוחים.
  • ציוד היקפי אלחוטי נלווה.
  • אינטגרציה בין מערכות
  • מענה על צרכים הקשורים במיגון ובטיחות הבית.
  • התקנה מקצועית ללא פשרות.
  • שירות 24/7.
 
מערכת אזעקה אלחוטית מביאה עמה רמה חדשה של גמישות, מודולארית , התקנה פשוטה ויכולת התרחבות ללא צורך בתשתית פיזית. מערכת אזעקה אלחוטית מספקת פתרון העונה על דרישות של אסתטיות, פונקציונאליות וקלות הפעלה. המערכת גמישה, נוחה ומעוצבת לצרכי הלקוח ובין היתר מאפשרת מגוון פעולות רחב כגון: הפעלה בזמן המצאות בבית, הפעלה בזמן יציאה מהבית, הפעלה עם בעלי חיים, הפעלת לחצני מצוקה ועוד.

אספקת ציוד מהיצרנים המובילים בעולם.
 
 
 

באברון מערכות תמצאו מאפיינים מיוחדים של מערכת אזעקה מתקדמת

 
א. עיצוב ושליטה – המערכת מעוצבת על פי פרמטרים מודרניים וחדשניים. המשמעות היא התאמה לצרכי הלקוח ויישום פשוט של פונקציות מתקדמות, המערכת כוללת מגוון אפשרויות שליטה ודיווח למוקד מרכזי, לרבות אינטרנט, טלפון או משלוח הודעות SMS.
ב. המערכת – מגון רחב של גלאים : גלאי נפח, גלאים עם יכולת התעלמות מבעלי חיים, גלאי שבר זכוכית, מפסקים מגנטיים לחלונות ודלתות, לחצני מצוקה והתקנים נוספים. כמו כן מגוון גלאים חיצוניים המאפשרים להפעיל את המערכת גם בזמן שהות בבית.
ג. תת מערכות – אנו מספקים מערכות אזעקה אלחוטית התומכות במספר תתי-מערכות. תוכלו להשתמש בתתי המערכות לצרכים שונים כמו : הפעלת יום והפעלת לילה, או הפעלות חלקיות של אזורים שונים. התייעצו אתנו לגבי דרישותיכם ותיהנו מייעוץ מקצועי חינם.

התייעצו אתנו לגבי דרישותיכם ותיהנו מייעוץ מקצועי חינם.
 
מערכות אזעקה