מערכות כריזה

 

מערכות כריזה - PA SYSTEMS

 
 
מערכות כריזה ומוסיקת רקע העונות לדרישות התקן הבינלאומי.מערכות הכריזה הינן מדולריות, מותאמות ומאופיינות על פי צרכי הלקוח.מערכות הכריזה כוללות מערכות אנלוגיות מקומיות וכן מערכות ממוחשבות ומתוחכמות המקושרות ברשת LAN באמצעות פרוטוקול TCP/IP, כמו כן המערכות מתממשקות באופן מלא ומאפשרות קישור למערכות חיצוניות כגון גילוי אש, בקרה וכו' באמצעות פרוטוקול תקשורת.
 
 

?מהם הסוגים העיקריים של מערכות כריזה בשוק כיום

 
יש מגוון נרחב של סוגי מערכות כריזה בשוק כיום. מערכות אלו מאפשרות לנו לענות על כלל הצרכים הנדרשים מהמערכות, בין אם התרעה ליישובי גדר, ניהול אירועים חברתיים בטבע, העברת מסרים פנים יישוביים ועוד.
סוגי מערכות כריזה בשוק כיום נחלקים למספר סוגים עיקריים:
  • מערכות ניידות: מערכות כריזה ניידות הינן הוצאה משתלמת בעיקר למארגני אירועים ניידים. אירועים אשר אינם ממוקמים כל פעם באותו מקום, דורשים הוצאה כספית לא מבוטלת על פריסת מערכות כריזה ייעודיות בכל פעם, הוצאה שיכולה להצטמצם משמעותית על ידי שימוש במערכות כריזה ניידות.
  • מערכות כריזה נייחות פרוסות: מערכות כריזה ניידות פרוסות יכולות לשמש בהצלחה מארגני אירועים גדולים, כמו גם ראשי יישובים. מערכות כריזה פרוסות מאפשרות מיקוד יעיל של המסר והפצתו ברבים במהירות ויעילות, כאשר כל רמקול יכול לחפות על חברו במידה וכשל.
 

?מהם הזדמנויות הנפוצות לעשות שימוש במערכות כריזה

 
כאמור, למערכות כריזה יתרונות רבים על פני מערכות הגברה, כאשר החיסרון המשמעותי ביותר שלהן נובע מכך שהן לא עדינות מספיק ולכן לא מתאימות להשמעת מוזיקה. למרות זאת, מערכות כריזה הן אידיאליות להעברת הודעות, ולשליטה באירועים גדולים. השימושים הנפוצים במערכות כריזה כוללים בין השאר:
• העברת הודעות דחופות: מערכות כריזה מאפשרות העברת הודעות בהולות לאוכלוסייה נרחבת. כך למשל, ביישובי גדר מערכות כריזה מעבירות את המסרים לגבי אזעקות צבע אדום, ובבסיסים צבאיים הם משמשות להקפצת הכוחות.
• שליטה באירועים גדולים: אירועים בטבע המכילים הרבה משתתפים דורשים שימוש במערכות כריזה מתאימות לשם שליטה בנוכחים. מערכות אלו מאפשרות פנייה ישירה אל הבאים, הכוונה שלהם, ויצירת קשר מהיר עם כל משתתף.
 

אברון מערכות בע"מ הינה חברה מובילה באספקת כל סוגי מערכת הכריזה

 
 
 
כמובן שמעבר לסוגים הללו קיים מנעד נרחב של דגמים וסוגים נוספים של מערכות כריזה. חברת אברון מערכות בע"מ הינה חברה מובילה בתחום, אשר יכולה לסייע רבות בהתאמה ובבחירה של מערכות הכריזה האיכותיות ביותר והמתאימות לכם ביותר, תוך התחשבות בצורך הספציפי של כל לקוח.