מצלמות אבטחה

 

התגברות הפשיעה אילצה עסקים רבים להשקיע באמצעי אבטחה פרטיים מתקדמים

 
 
בשנים האחרונות חלה התגברות הדרגתית ברמת הפשיעה בארץ. חלק ניכר מהפשיעות הינן גניבות ומעשי שוד אשר נעשים הן בבתים פרטיים, כמו גם בעסקים וחברות רבות במשק. רוב הגנבים מסתמכים על כך שהעסק יהיה חשוף באופן יחסי לפריצה, ושהמשטרה לא תבצע תחקיר מעמיק על מעשה שוד בקנה מידה ממוצע. המשטרה אמנם אינה משקיעה מאמצים נרחבים באיתור הגנבים, בעיקר משום שהנושא בדרך כלל איננו מעורר עניין בציבור (ולעיתים גם בחברה במידה ויש לה שירות ביטוח איכותי), ובשל עומס אדיר המוטל על השוטרים בהתמודדות עם מאות ואלפי מעשי פשיעה בשנה. על מנת להתמודד עם תופעה זאת, החל בשנים האחרונות גל השקעות של עסקים באמצעי אבטחה פרטיים. אמצעי האבטחה הללו כוללים בין השאר שומרים חמושים מסביב לשעון, גדרות ושערים חשמליים, ומערכת מצלמות אבטחה ייעודית לעסק.
 

מערכת מצלמות אבטחה הינה בעלת יתרונות רבים לשילוב בכל עסק

 
כאמור, בשנים האחרונות חל גידול אדיר ברכש אמצעי אבטחה פרטיים לעסקים. אחד מהפתרונות הטכנולוגיים היעילים ביותר להתמודדות עם פשיעה, היא מערכת מצלמות אבטחה. מערכת מצלמות אבטחה הינה מערכת הכוללת בתוכה מספר מצלמות, המוצבות בתיאום זו לזו. חלק מהמערכות עושות שימוש במערכת מצלמות במעגל סגור, בה התמונה מגל המצלמות משולבת ותמונה על מסך אחד, וחלק מהמערכות פועלות כשכל מצלמה עובדת ומקליטה באופן עצמאי ובלתי תלוי באחרות. מערכת מצלמות אבטחה הינה בעלת יתרונות רבים לשילוב במערך האבטחה של העסק שלך. יתרונות אלו כוללים בין השאר:
  • הרתעה: גורם משמעותי ביותר בהפחתת ומניעת הפשיעה בעסק שלך הינו גורם ההרתעה. ההרתעה הינה שם כללי ליצירת התחושה אצל הגנב או הפושע שעדיף לו בהכרח לבחור בעסק אחר על מנת לבצע את זממו, ולדלג על העסק הנוכחי השמור בקפידה. מערכת מצלמות אבטחה לעיתים קרובות כוללת ביטוי חזותי מובהק של מצלמות בולטות, כמו גם שלט המזהיר גנבים על אודותיהן, ולכן יוצרות הרתעה חזקה ביותר.
  • לכידה מאוחרת: לאחר הצבת מערכת מצלמות אבטחה, תוכלו לעקוב אחר הצילומים לאחר כל מעשה שוד או פריצה שתתבצע בעסק שלכם, וכך תוכלו להגדיל משמעותית את הסיכוי ללכוד את הגנבים. זיהוי ולכידה של הגנבים עשויים לסייע להחזרת כספכם, ובכל מקרה נקיטת פעולות לכיוון עשויות לצמצם את דמי הביטוח שלכם.

 

אברון מערכות בע"מ מספקת את מערכות מצלמות האבטחה המתקדמות ביותר בשוק

 
חשוב מאוד לזכור שהצבה והתקנה של מערכת מצלמות אבטחה הינה עניין לא פחות ממדעי. הצבה נכונה של מערכת המצלמות תבטיח לכם שקט נפשי, בידיעה שכל האזורים הבעייתיים בעסק נמצאים בכיסוי שוטף 24 שעות ביממה. אברון מערכות בע"מ מבטיחה לכם רכש של מערכות איכותיות, והתקנה מושלמת לאבטחה וכיסוי מלא של העסק שלכם.