מצלמות IP

 
 
תכנון של מצלמות אבטחה לבית או לעסק צריך להתבצע בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.
נושא מצלמות האבטחה בבית או בבית העסק שלנו הוא נושא שאסור לנו להקל בו ראש כלל וכלל. השפעתן של מצלמות האבטחה היא השפעה מכריעה ביותר על הביטחון ועל תחושת הביטחון שאנחנו חווים בבית ובעסק, ובשביל ליצור את המרחב המאובטח ברמה הגבוהה ביותר אנחנו צריכים את המצלמות המתאימות ברמה הגבוהה ביותר. השפעתן המדוברת היא השפעה פרקטית בראש ובראשונה – אנחנו יכולים להגיב בצורה איכותית יותר כאשר אנחנו חווים פריצה ואולי אפילו להצליח להגיב בשעת מעשה, ובכל מקרה באמצעות מצלמות איכותיות אנחנו יכולים לזהות את הפורצים ולסייע לתפיסתם. בנוסף, למצלמות האבטחה תפקיד אחר, פסיכולוגי, משום שכאשר הן בולטות הן מהוות גורם מרתיע עבור פורצים לא מועטים. בכל מקרה, חשוב להבין שהאתגר המשמעותי ביותר בכל מה שנוגע למצלמות האבטחה בבית ובעסק שלנו הוא התשתית עליה נבסס אותן, ובהקשר זה חשוב להכיר אופציה איכותית במיוחד – מצלמות IP.
 
 
 
מצלמות ip
 
 
 
 

מה הן מצלמות IP, ומה היתרון של שימוש במצלמות אלה כאשר אנחנו רוצים ליצור את מתאר האבטחה האיכותי ביותר

 
 
 

  • איך זה עובד? בשביל להבין כיצד עובדות מצלמות IP, חשוב להבין בדיוק מה זה IP ומה מאפשר את עבודתן זו. ובכן, IP (Internet Protocol) הוא קוד מספרי שמהווה מעין כתובת עבור המחשב שלנו (או עבור מרכיבים ממוחשבים אחרים) במרחב הרשתי. כאשר מדובר ברשת סגורה, הרי שכתובת ה-IP תהיה בדרך כלל מוגדרת וקבועה, וזאת בניגוד לטכנולוגיה הנפוצה ברשת הציבורית, בה כתובות IP משתנות על בסיס קבוע למדי. ומה לזה ולמצלמות אבטחה? ובכן, כאשר לכל מצלמת אבטחה בבית או בעסק שלנו יש "מוח" בעל כתובת IP, ניתן לשדר את התוכן המצולם במצלמה בזמן אמת דרך הרשת למחשבי השליטה, בין אם בחיבור פיזי ובין אם בחיבור אלחוטי – היתרון הגדול באמת של מצלמות מסוג זה.
  • למה זה טוב? כאמור, אחד היתרונות הבולטים של מצלמות IP הוא היכולת שלנו להתאים אותן ולהתקין אותן גם כאשר אין הכנה פיזית של ממש למצלמות אבטחה בבית ובעסק שלנו מבחינת כבילה. יתרון נוסף של טכנולוגיית ה-IP בכל מה שנוגע למצלמות האבטחה האיכותיות שלנו הוא איכות השידור – כאשר מצלמת IP במעגל הסגור משדרת, בין אם בשידור אלחוטי ובין אם קווי, היא עושה זאת עם שימוש בטכנולוגיות הרשת המתקדמות, האיכותיות והמודרניות ביותר, שמאפשרות לנו לצפות בסרטים באיכות גבוהה גם במחשב האישי שלנו – ומצלמות האבטחה מאפשרות לנו איכות גבוהה במיוחד גם בצילום אבטחה בטכנולוגיה זו.
 
 
אם אתם מחפשים מצלמות IP ליצירת מתאר האבטחה האיכותי ביותר לבית או לעסק שלכם, הגעתם למקום הנכון. אצלנו באברון מערכות שמים דגש על ההתאמה של מערכות האבטחה לכל לקוח ולקוח, ואצלנו תמצאו את המערכות המתאימות ביותר עבורכם ונוכל להתחיל בהתקנת האבטחה האיכותית לעסק שלכם.