ההבדל בין מצלמות IP למצלמות אבטחה אנלוגיות

 

הצבת מערכת מצלמות אבטחה הינה בעלת יתרונות רבים להגברת הביטחון וצמצום הסיכוי להיפגע מפשיעה

 
 
הצורך של הגורמים המשטרתיים להתמודד עם כמות הולכת וגדלה של מקרי פשיעה, יוצר עומס עצום על גורמי המחקר והשוטרים. העומס האדיר מוביל לצמצום משמעותי באחוז המקרים הפתורים והפושעים שנתפסו, ובכך בתורו מגביר את המוטיבציה של פושעים להמשיך ולבצע את זממם, מאחר והחשש שיתפסו הינו לעיתים קרובות נמוך מאוד. שימוש באמצעי אבטחה פרטיים הינו הפתרון אשר בחרו בו בעלי בתים ועסקים רבים במדינה. הצבת שומרים חמושים, בניית מחסומים קרקעיים הינן דוגמאות נפוצות לכך. שילוב של מערכת מצלמות אבטחה הינה פתרון נוסף. מצלמות אבטחה מבטיחות צמצום משמעותי של הסיכוי לפשיעה, מאחר והן מהוות גורם אשר מרתיע עבריינים פוטנציאליים, כמו גם מסייעות בצמצום נקודות התורפה החדירות בבית. שימוש מושכל במצלמות אבטחה חייב לכלול הצבתן באופן מושכל, כמו גם שימוש במערכות המתאימות ביותר לצרכיכם. שני הסוגים הבולטים של מערכות מצלמות אבטחה הינה מצלמות IP ומצלמות אנלוגיות.
 
 

?מהם ההבדלים המרכזיים בין מצלמות IP לבין מצלמות אנלוגיות

 
 
 
כאמור, מצלמות IP ומצלמות אנלוגיות הינן הסוגים העיקריים המשמשים במערכות מצלמות אבטחה המוצבות ברחבי הארץ. חשוב מאוד להכיר את הסוגים השונים על בורים, מאחר ורק שימוש נכון ומושכל במערכות המצלמות, תוך הכרת התכונות הייחודיות שלהן יבטיח לכם הגנה מושלמת. הצבה של מערכת לא מתאימה תצמצם את הסיכוי לתפוס את הגנבים בעת המעשה, או לאחריו. ההבדלים המרכזיים בין מצלמות IP למצלמות אנלוגיות הינם:
  • מצלמות אנלוגיות: מצלמות אנלוגיות עושות שימוש בטכנולוגיית צילום בסיסית או מעט מתקדמת יותר. בשונה ממצלמות IP,מצלמות אנלוגיות אינן מחוברות באופן כללי לרשת, ולכן לרוב אינן מסוגלות לשדר תמונה בזמן אמת ללא חיבור פיזי. יתרון המצלמות מסוג זה הינו העובדה שלא ניתן לפגוע בפעולתן מרחוק באמצעות חדירה האקרית לרשת האינטרנט.
  • מצלמות IP: מצלמות אלו מצטיינות ביכולתן להתאים לצפייה ושימוש מרחוק. מצלמות IP משדרות את הנתונים על גבי רשת האינטרנט, כאשר לרוב נדרש חיבור ייעודי למערכת המצלמות בשל עומס המידע העובר דרכן. ניתן לצפות בצילומי המערכת ממספר מחשבים בו זמנית, בהתאם לסוג המצלמה הנבחר.
 
 

חברת אברון מערכות בע"מ מספקת את שירותי מערכות מצלמות האבטחה המובילים בישראל

 
תמיד זכרו כי הצבה נכונה של מצלמות אבטחה הינה אומנות של ממש. חשוב מאוד שהמתקין ידע לחשוב כמו הפושע, לאתר את הנקודות החלשות ונקודות התורפה, ויעשה שימוש מושכל במצלמות IP או מצלמות אנלוגיות על מנת לפתור את הבעיה הזו. חברות אברון מערכות בע"מ הינה חברה בעלת ניסיון ארוך שנים בתחום. עובדי החברה הינם מיומנים ביותר בהצבת המערכות הנרכשות, ואמינותה הגבוהה מבטיחה לכם שרכשתם את המוצר הטוב ביותר בשוק.