פלטפורמה לניהול וידאו ip

 

מדוע OCULARIS?

 
 
השילוב שבין אבטחה פיסית ואפליקציות IT מסורתיות ממשיך להתפתח, מומחי אבטחה נזקקים למערך חדש של כלים שיסייעו לקידום האינטגרציה החלקה בין מסורת ופתרונות טכנולוגיים חדשים ויישומם בסביבה העסקית. מערך פתרון הפיקוח הנוכחי המוביל בשוק של Qognify OnSSI ,וידיאו מבוסס IP ,ממשיך להתפתח עם הצגתה של Ocularis .Ocularis הינה פתרון תוכנתי לניהול, שליטה ופיקוח של וידיאו מבוסס IP חדשני ביותר, המספק פונקציונאליות, יכולת התרחבות ועלות כוללת נמוכה יותר הנדרשות על מנת לעבור לפלטפורמת תפעול אבטחה משולבת מבוססת IP.

Ocularis שונה ממערכות פיקוח וידיאו מסורתיות היות ואנו ניגשים לאפליקציה מפרספקטיבת IT אמיתית, המתבטאת בארכיטקטורה הפתוחה ובגמישות לגבי סוג החמרה של הפתרון שלנו, כמו גם בפונקציונאליות המקיפה שלה ובפשטות התפעול. דבר זה מאפשר מעבר אידיאלי עבור משתמשים המבקשים לנצל את היתרונות הטבעיים שמציעה טכנולוגיית IP על ידי שימוש במערכות הקיימות שלהם, כמו גם עבור פריסות מבוססות IP חדשות.

האינטליגנציה הבנויה לתוך פתרון ניהול מעקב הוידיאו IP שלנו משלבת מספר פרמטרים תפעוליים. בנוסף לגישה סטנדרטית ל- demand-on-vide ( וידיאו – לפי – דרישה), אנו ממוקדים במיוחד במה שמומחי אבטחה "צריכים" לראות ולתעד, בניגוד לצפייה ותיעוד של כל דבר. על ידי שימוש בניתוחים מתקדמים ומיזוג אירועים על מנת לגלות ולסנן אירועים, מפעילה Ocularis טכנולוגיות "דחיפה" דומות לאלה שנמצאות בניהול IT מגוון ובאפליקציות דיווח. לפיכך, תצוגות מבוססות אתרעה נדחפות למנויים על פי בסיס "נחיצות". דבר זה מספק גישה פרגמאטית יותר לוידיאו IP ולמערכות אבטחה פיסית משולבות, ללא שום הקרבה של ביצוע או פעולות אבטחה. כתוצאה מכך, מספר קטן יותר של מפעילים משגיח על מאות ואלפי מצלמות באותה יעילות כמו על מספר קטן של מצלמות בחדר הבקרה ובסביבת שולחן העבודה ומפחית בכך באופן משמעותי את עלויות ההפעלה.

פלטפורמת הפתרון הלא קניינית בעלת הארכיטקטורה הפתוחה של Ocularis , תומכת למעשה בכל מצלמת IP או בכל אנקודר בשוק ומאפשרת הפקת תועלת מחמרות מדף, וכן מקדמת את שילובן של טכנולוגיות חדשות. הלקוחות שלנו יכולים לבחור מבין הרכיבים הטובים מסוגם כאשר הם מעריכים ומזהים את פתרון הפיקוח ההולם של האבטחה הפיסית. אפליקציות התוכנה רבות העוצמה הללו יכולות להשתלב בכל קונפיגורציה עבור כל גודל של אפליקציה, ביחד עם ניתוחים מתקדמים, כך שמשתמשים יכולים לנהל את הפונקציונאליות של מערכות האבטחה הפיסית שלהם בעודם אוכפים מדיניות אבטחה. ממשק המשתמש האינטואיטיבי מאפשר לכל המשתמשים לממש את הפרודוקטיביות האדירה ואת שיפורי הביצועים המוענקים על ידי Ocularis

Ocularis הינה מערך פתרון פיקוח וידיאו IP מתקדם מותאם לצרכי הלקוח, אשר מתפתח ללא הרף, העונה לדרישות לקוחותינו היום, ומבטיח את יכולתם לנוע קדימה אל העתיד
 
 
 
ocularis