תוכנת שו"ב

 
 

אינטגרציה, שליטה ובקרה - תוכנת שו"ב

 
Qognify OnSSI Ocularis משלבת ניהול ווידאו IP ממספר מצלמות בלתי מוגבל ומערכות צד שלישי, דוגמת מערכות בקרת כניסה, ווידאו אנליטי, מערכות LPR, בקרות פריצה ועוד, בנוסף ליומן אירועים, ניווט מבוסס מפות, ניהול קירות ווידיאו וכלי חקירה מתקדמים המובנים, מתקבלת מערכת אבטחה פיסית מתקדמת הנותנת מענה רחב ומקיף לניהול חדרי שליטה ובקרה תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וממשק משתמש ידידותי ביותר.
 
OCULARIS הכל במעטפת אחת!
 
OnSSI Ocularis תוכנת שו"ב
 
 
agentci-fugure2
 
 
 
שילוב Video Analytics הוידיאו האנליטי מאפשר את הגילוי המדויק של תנועות והתנהגויות של כלי רכב ובני אדם כאחד, בהיותו מתאים לכללים שניתן לעצבם ברמה גבוהה מאוד, ללא הגבלה על מספר המצלמות המחוברות או על כללי הגילוי עבור כל מצלמה. אתרעות הנוצרות על ידי הוידיאו האנליטי יכולות להידחף אוטומטית ל- Ocularis Client של המשתמשים ו / או לתצוגות קיר הוידיאו, ביחד עם כיסוי מטאדה גרפי המצביע על האובייקט או התנועה שעוררה את האירוע.
 
 
 
 
 
Briefcam
 
 
 
שילוב Briefcam Video Synopsis טכנולוגיית Video Synopsis מאפשרת צפייה בכמה שעות הקלטה בדקות ספורות וצפייה חוזרת בהקלטה המקורית. Video Synopsis מאפשר תחקור של כל האירועים המוקלטים ולא רק של חלקם בזמן קצר, פתרון החוסך זמן יקר וכח אדם.
 
 
 
 
 
inger print
 
 
 
שילוב מערכת בקרת כניסה שילוב עם מערכות בקרת כניסה צד שלישי מאפשר קישור וידיאו באיכות גבוהה לאירועים המתקבלים על ידי בקרת הכניסה מנקודות כניסה של בני אדם ורכבים. אתרעות בקרת כניסה נכנסות מפעילות הקלטת וידיאו, אזעקות ודחיפת וידיאו למשתמשים, בנוסף לעדכון רשימות האתרעה של המפעילים לסקירה עתידית. אירועי בקרת כניסה יכולים להשתלב עם וידיאו אנליטי על מנת ליצור אירוע מורכב, בהתאמה לכללים שהוגדרו בשתי המערכות.
 
 
 
 
 
Pos
 
 
 
שילוב מערכת טרנסקציה Ocularis מאפשרת אינטגרציה עם מערכות טרנסקציה צד שלישי לגישה מהירה לוידיאו של עסקאות מקופות רושמות, גביית מס, זיהוי לוחיות רישוי, כספומטים ומערכות אחרות. וידיאו של עסקה בודדת יכול להיקרא באופן מיידי לאימות וזיהוי ויזואלי, בהתבסס על אינפורמציית האירוע שהתקבלה ממערכת הטרנסקציה.
 
 
 
 
 
matrox-01
 
 
 
שילוב מטריצת מיתוג אנלוגית מצלמות אנלוגיות ומערכות מטריצות מיתוג קיימות של משתמשים יכולות להשתלב אל תוך Ocularis, באפשרן קיר וידיאו גמיש וניהול תצוגה מרחוק באמצעות הממשק מבוסס המפות של Ocularis Client.
 
 
 
 
 
keypads
 
 
 
שילוב בקרת פריצה - מעבר לאפשרות שימוש ברכיבי I/O מובנת, קיימת אינטגרציה עם בקרת פריצה של חברת RISCO המאפשרת הפעלה.
 
 
 
 
 
Ocularis enhanced with LPR
 
 
 
שילוב מערכות קריאת לוחיות רישוי - LPR אינטגרציה עם תוכנת LPR המאפשרת הצגת אירועים חריגים המלווים בהתראה ווידאו בזמן אמת.
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטגרציה עם בקר I\O עבור שליטה על תאורה, שערים חשמליים וכל התקן אחר הנשלט באמצעות מגע יבש , כמו כן כניסות מגע יבש עבור חיבור גלאים, לחצני מצוקה ועוד.