Ocularis 5.0

 
onssi
 
 
Ocularis – שכח את כל מה שאתה יודע על תוכנות השגחה
 
Ocularis עוזרת לבעלי עסקים, מנהלי מתקנים ומומחי אבטחה בכל רחבי העולם לישון טוב יותר בלילה. שלושת מערכי המאפיינים של Ocularis מתוכננים להתמודדות עם כל סוגי דרישות האבטחה.

ללא תלות בהיקף הפעילות שלך, כל הפלטפורמות של Ocularis מספקות את מודיעין ההשגחה שהוכח כחיוני באירועים אמיתיים בעולם.
 
Ocularis 5.0
 
Ocularis 5.0
 
 
pro
 


ניהול וידאו גמיש עבור יישומים קטנים ובינוניים מרובי אתרים או בעלי אתר יחיד
 
 
 
ent
 


ניהול השגחת וידאו המנוהל באופן מרוכז בהתקנות בקנה מידה בינוני וגדול
 
 
 
ylt
 


ניהול וידאו עם גיבוי חם למקרה כשל עבור סביבות גדולות ומורכבות
 
 
 
 
Ocularis הינה תוכנת ניהול הוידיאו (VMS) של Qognify OnSSI - תוכנה חדשנית, חסכונית ובעלת פלטפורמה פתוחה שתוכננה על מנת לשפר את האבטחה שלך בעודה מקלה על עומס העבודה היומי שלך.


מחנויות נוחות ועד לפריסות עירוניות וכל מה שביניהן, Ocularis יכולה להתרחב כך שתכיל מספר בלתי מוגבל של מצלמות על מנת לענות על צרכי העסק הגדלים שלך.
Ocularis מאפשרת לך להקליט וידאו אנלוגי בנוסף לוידיאו ממצלמות רשת IP ששולבו לאחרונה, ויכולה להפוך לפלטפורמת ניהול אינפורמציית האבטחה הפיזית (PSIM) שלך, ולהעניק לך שליטה על כלים מתקדמים ואינטגרציות משופרות כמו זיהוי תנועה חכם, בקרת כניסה, ביומטריה וניתוח התנהגות.
Ocularis יכולה לעזור לך לשנות את מהלך האירוע בזמן אמת, ובכך מקרבת אותך למניעה. זוהי הבחירה החכמה.

פלטפורמה פתוחה עם ארכיטקטורת מערכת מתקדמת
Ocularis מאפשרת שימוש בחומרת מדף ותומכת במגוון המתעדכן באופן רציף של מצלמות אנלוגיות, HD ו- K4. גיבוי כשל מצלמה קריטי, הקלטה על לוח מצלמה, התראות על חבלה במצלמה, תצוגות פנוראמיות תצוגות מסדרון, גיבוי הגדרות אוטומטי, Multicast, הקלטת אודיו, ייצוא וידיאו מוצפן וכלי חקירה מתקדמים, הופכים את Ocularis לתוכנת ניהול וידיאו ייחודית באמת.

התקנה קלה ומהירה
Ocularis מגיעה עם כלי לאיתור מצלמות המאתר במהירות מצלמות ברשת על מנת להוסיף אותן בקלות למערכת. היכולת להשתמש בדרייברים אוניברסאליים של יצרנים מסוימים מאפשרת לך להעלות ולהפעיל מצלמות במהירות רבה ללא המתנה לפיתוח דרייברים מדגם ספציפי. אין צורך ברישום המצלמות או כתובת ה- MAC שלהן, מה שהופך את החלפת המצלמה מהירה וקלה מתמיד.


אזהרות מתקדמות לתגובה מהירה יותר
השג יתרון של אינטגרציות חלקות עם שותפים טכנולוגיים בוידיאו אנליטיקס, בקרת כניסה, זיהוי לוחיות רישוי, נקודות מכירה, RFID ועוד. Ocularis משלבת אירועים משמעותיים ומאפשרת לך לעקוב אחר יישומי אבטחה מרובים תחת ממשק אחד, רב עוצמה וידידותי למשתמש.

ניהול מעולה של כוננים קשיחים
Ocularis תומכת במספר רב ביותר של מצלמות עבור כל שרת ומאזנת באופן אוטומטי את העומס בין הכוננים הקשיחים בעודה מאפשרת לך לתעדף מצלמות אם אתה מתקרב לגבול השטח הפנוי בכונן. זוהי טכנולוגיה חדשנית ליעילות גבוהה יותר של כוננים קשיחים.

ייעול תהליכים עסקיים
שלב בין וידיאו ממערכת ההשגחה מבוססת הרשת לבין נתונים עסקיים ממערכות POS, RFID, מערכות מעקב ויישומי משאבים ארגוניים. שילוב זה של וידיאו עם נתוני העסקאות המקבילים שלו, מספק תצוגה מקיפה יותר ומאפשר לך להבין טוב יותר מבצעים, לוגיסטיקה ותהליכים אחרים על מנת לייעל את העסק שלך.

יעילה בחיסכון
ממשק ההדרכה העצמית של Ocularis מקצר באופן משמעותי את זמן ההכשרה של המפעילים, ועם Mix & Match, ביכולתך להשתמש בסוגים שונים של רישיונות מצלמה בתוך אותה מערכת וללא תשלום נוסף. כך שאתה חוסך בעלויות רישיונות בעודך מתאים את המערכת כך שתענה על דרישותיך.

 
 
PRO
מידע יזום לאבטחה מוגברת
 
 
 
pro
 
 
 
 
OCULARIS_PRO
 
ניהול וידאו גמיש עבור יישומים קטנים ובינוניים
מרובי אתרים או בעלי אתר יחיד

 
הכירו את ה-VMS, תוכנת ניהול הווידיאו בעלת הארכיטקטורה הפתוחה הידידותית ביותר למשתמש. גם אם הינך חדש בתחום האבטחה או פשוט מעוניין לשדרג מאנלוגי ל- IP, Ocularis הינה בחירה פשוטה וחכמה – עם התקנה קלה, ביצועים בעלי מהירות גבוהה ושליטה אינטואיטיבית. שפר את יכולות המניעה והחקירה שלך עם מגוון אינטגרציות צד שלישי נתמכות. Ocularis Professional תאפשר לך לחקור אירועים בצורה טובה יותר ותעזור לך להתקדם לעבר מניעה.
 
תכונות נבחרות
 
 • ניהול מרכזי של תצוגות מצלמה, אירועים והרשאות משתמש.
 • כלי חקירה מתקדמים המספקים גישה מהירה לאירועים
 • ניווט קל באמצעות מפות מובנות רב שכבתיות
 • קבלת מידע אנליטי והתראות חכמות ממצלמות ושרתי הקלטה
 • מגוון רחב של אינטגרציות צד שלישי המסייעות לזהות איומים במהירות

מצוינת עבור:
מסעדות וברים
קמעונאות
סניפי בנקים
תחנות דלק
אתרים סלולאריים ורשתות מיקרו
בנייני משרדים
 
 
ENT
השגחה גדולה מהחיים
 
 
 
ent
 
 
 
 
OCULARIS_ENT
 
ניהול השגחת וידיאו עבור התקנות המנוהלות בצורה מרכזית בקנה מידה בינוני או גדול
 
באם אתה ממונה על אבטחת אצטדיון או על הבטיחות של עיר שלמה, זמן התגובה הוא החשוב ביותר. Ocularis Enterprise משפרת את היכולות והתקשורת בין אתרים עם מאפיינים בעלי עצמה כגון דחיפת וידאו לתצוגות מרוחקות וניהול מרכזי מתקדם. עם מספר בלתי מוגבל של מצלמות עבור כל שרת הקלטה, האבטחה שלך הופכת חזקה וחכמה יותר.
 
תכונות נבחרות
 
 • מספר בלתי מוגבל של מצלמות עבור כל שרת הקלטה מאפשר גמישות וחיסכון
 • שיתוף פעולה משופר באמצעות שיתוף התצוגה שלך עם מפעילים מרוחקים בעזרת אופציית קיר הוידיאו
 • התקדם לעבר מניעה עם התראות מתקדמות מאינטגרציות צד שלישי עבור וידיאו אנליטיקס, זיהוי פנים, בקרת כניסה, POS, ATM, LPR ועוד
 • ניהול שרתי הקלטה מרכזי לצורך קביעת תצורה קלה יותר עם יכולות ניטור מערכת מתקדמות

מצוינת עבור:
בתי חולים
פארקים
בתי מלון
מחסנים
אצטדיונים
בקרת תנועה
 
 
ULT
מרכז האבטחה המתקדם ביותר
 
 
 
ylt
 
 
 
 
OCULARIS_ULT
 
ניהול וידיאו עם גיבוי כשל חם עבור יישומים גדולים ומורכבים
 
בהיותה מושלמת עבור ההיקף הנרחב והאינטנסיביות הגבוהה של שדות תעופה וערים גדולות, Ocularis Ultimate מציעה לך את הרמה הגבוהה ביותר של שליטה ובקרה מרכזיות וחכמות. Ocularis Ultimate מגיעה עם גיבוי כשל חם מתקדם ומאפשרת תכונת יתירות לצורך הגנת נתונים אופטימאלית.
טכנולוגיית הקלטת הקצה הייחודית שלה מאפשרת למצלמות להמשיך לצלם ולאכסן מידע גם כאשר החיבור לשרת אינו זמין. כאשר התקשורת חוזרת היא משלימה את רצף הוידיאו בצורה חלקה. כשמדובר בביטחון, שום דבר אינו גדול מידי על Ocularis Ultimate.
 
תכונות נבחרות
 
 • OpenSight™ מאפשרת לשתף מצלמות והתראות מהתקנות Ocularis אחרות לצורך תגובה מהירה יותר
 • הקלטת קצה מספקת גיבוי לכשל ברשת
 • גיבוי כשל שרת הקלטה מתקדם ויתירות ניהול מצלמה לצורך הגנת נתונים מקסימאלית
 • אחסון וידיאו יעיל לטווח ארוך

מצוינת עבור:
תחבורה
ערים בטוחות
תעשייה
אנרגיה ותשתיות
שדות תעופה
יישומים צבאיים
 
onssi